Menetrendek
44 |
Élet utca Vasútállomás ► Jósaváros ► Örökösföld ► Oros, Takarék köz |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
13:06 | Vasútállomás |
13:08 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
13:09 | Szabolcs utca |
13:10 | Országzászló tér |
13:11 | Luther tér |
13:13 | Bujtos utca |
13:15 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
13:17 | Nyár utca |
13:19 | Volánbusz Zrt. |
13:20 | Jósavárosi piac |
13:21 | Jósaváros |
13:23 | Jósaváros |
13:24 | Jósavárosi templom |
13:26 | TESCO áruház |
13:29 | Bevásárlóközpontok |
13:31 | Örökösföld |
13:32 | Törzs utca |
13:35 | Gomba utca |
13:37 | Tujafa utca |
13:39 | Naspolya utca |
13:41 | Szarkaláb utca |
13:42 | Élet utca |
13:43 | Orosi elágazás |
13:45 | Orosi Iskola |
13:46 | Oros, ABC |
13:48 | Oros, Takarék köz |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima