Menetrendek
44 |
Gomba utca Vasútállomás ► Jósaváros ► Örökösföld ► Oros, Takarék köz |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
12:36 | Vasútállomás |
12:38 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
12:39 | Szabolcs utca |
12:40 | Országzászló tér |
12:41 | Luther tér |
12:43 | Bujtos utca |
12:45 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
12:47 | Nyár utca |
12:49 | Volánbusz Zrt. |
12:50 | Jósavárosi piac |
12:51 | Jósaváros |
12:53 | Jósaváros |
12:54 | Jósavárosi templom |
12:56 | TESCO áruház |
12:59 | Bevásárlóközpontok |
13:01 | Örökösföld |
13:02 | Törzs utca |
13:05 | Gomba utca |
13:07 | Tujafa utca |
13:09 | Naspolya utca |
13:11 | Szarkaláb utca |
13:12 | Élet utca |
13:13 | Orosi elágazás |
13:15 | Orosi Iskola |
13:16 | Oros, ABC |
13:18 | Oros, Takarék köz |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima