Menetrendek
10 |
Nyírszőlős Nyírszőlős ► Vasútállomás ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
szabadnapon / on Saturdays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:02 | Nyírszőlős |
6:04 | Nyírszőlős, Sugár utca |
6:05 | Nyírszőlős, Kollégium utca |
6:06 | Nyírszőlős, Izabella utca |
6:07 | Nyírszőlősi elágazás |
6:09 | Szegély utca |
6:10 | Westsik Vilmos utca 35. |
6:11 | Kincs utca |
6:12 | Szamos utca |
6:13 | Csongor utca |
6:14 | Csatorna utca |
6:15 | Agrár Kutatóintézet |
6:16 | Egyetem C épület |
6:17 | Hímes utca |
6:18 | Őz utca |
6:19 | Vasvári Pál utca |
6:20 | Kelet Áruház |
6:21 | Országzászló tér |
6:23 | Szabolcs utca |
6:25 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
6:26 | Autóbusz-állomás |
6:33 | Vasútállomás |
6:34 | Huszár sor |
6:35 | MÁV-bérház |
6:36 | Almatároló |
6:37 | Móricz Zsigmond utca |
6:38 | Váci Mihály utca 9. |
6:39 | Kert utca 32. |
6:40 | Kert utca 8. |
6:41 | Inczédy sor |
6:42 | Rendelőintézet |
6:43 | EÜ. Szakközépiskola |
6:44 | Család utca, hőközpont |
6:45 | Örökösföldi Piac |
6:46 | Szalag utca |
6:47 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima