Menetrendek
10 |
Kert utca 32. Örökösföld ► Vasútállomás ► Nyírszőlős |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
15:05 | Örökösföld |
15:06 | Szalag utca |
15:07 | Örökösföldi Piac |
15:08 | Család utca |
15:09 | EÜ. Szakközépiskola |
15:10 | Rendelőintézet |
15:12 | Inczédy sor |
15:13 | Kert utca 8. |
15:14 | Kert utca 32. |
15:15 | Váci Mihály utca 9. |
15:17 | Móricz Zsigmond utca |
15:18 | Almatároló |
15:19 | MÁV-bérház |
15:20 | Huszár sor |
15:35 | Vasútállomás |
15:36 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
15:37 | Szabolcs utca |
15:38 | Bessenyei tér |
15:40 | Egyház utca |
15:42 | Vasvári Pál utca |
15:43 | Őz utca |
15:45 | Hímes utca |
15:46 | Egyetem C épület |
15:47 | Agrár Kutatóintézet |
15:48 | Csatorna utca |
15:49 | Csongor utca |
15:50 | Szamos utca |
15:51 | Kincs utca |
15:52 | Westsik Vilmos utca 35. |
15:53 | Szegély utca |
15:54 | Nyírszőlősi elágazás |
15:55 | Nyírszőlős, Izabella utca |
15:56 | Nyírszőlős, kollégium utca |
15:57 | Nyírszőlős, Sugár utca |
15:59 | Nyírszőlős |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima