Menetrendek
55 |
- Örökösföld ► Sóstógyógyfürdő |
Nyári menetrend, augusztus 31-ig / Summer timetable, until 31 August
/
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
15:45 | Sóstógyógyfürdő |
15:46 | Fürdő utca |
15:47 | Berenát utca |
15:48 | Csónak utca |
15:49 | Kemecsei út (Vénusz utca) |
15:53 | Sóstói úti kórház |
15:54 | Schmidt Mihály utca |
15:55 | Csaló köz |
15:56 | Jósaváros |
15:57 | Jósavárosi templom |
15:58 | Jósavárosi piac |
15:59 | Volánbusz Zrt. |
16:01 | Pazonyi tér |
16:02 | Nyár utca |
16:04 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
16:06 | Bujtos utca |
16:08 | Inczédy sor |
16:10 | Kórház |
16:12 | Nagyvárad utca |
16:13 | EÜ. Szakközépiskola |
16:14 | Család utca |
16:15 | Örökösföldi Piac |
16:17 | Szalag utca |
16:18 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima