Menetrendek
55 |
Sóstógyógyfürdő Sóstógyógyfürdő ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től /
Valid from 1 January 2024
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
9:45 | Sóstógyógyfürdő |
9:46 | Fürdő utca |
9:47 | Berenát utca |
9:48 | Csónak utca |
9:49 | Kemecsei út (Vénusz utca) |
9:53 | Sóstói úti kórház |
9:54 | Schmidt Mihály utca |
9:55 | Csaló köz |
9:56 | Jósaváros |
9:57 | Jósavárosi templom |
9:58 | Jósavárosi piac |
9:59 | Volánbusz Zrt. |
10:01 | Pazonyi tér |
10:02 | Nyár utca |
10:04 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
10:06 | Bujtos utca |
10:08 | Inczédy sor |
10:10 | Kórház |
10:12 | Nagyvárad utca |
10:13 | EÜ. Szakközépiskola |
10:14 | Család utca |
10:15 | Örökösföldi Piac |
10:17 | Szalag utca |
10:18 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima