Menetrendek
55 |
Család utca Sóstógyógyfürdő ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től /
Valid from 1 January 2024
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
19:45 | Sóstógyógyfürdő |
19:46 | Fürdő utca |
19:47 | Berenát utca |
19:48 | Csónak utca |
19:49 | Kemecsei út (Vénusz utca) |
19:53 | Sóstói úti kórház |
19:54 | Schmidt Mihály utca |
19:55 | Csaló köz |
19:56 | Jósaváros |
19:57 | Jósavárosi templom |
19:58 | Jósavárosi piac |
19:59 | Volánbusz Zrt. |
20:00 | Pazonyi tér |
20:01 | Nyár utca |
20:02 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
20:03 | Bujtos utca |
20:05 | Inczédy sor |
20:07 | Kórház |
20:09 | Nagyvárad utca |
20:10 | EÜ. Szakközépiskola |
20:11 | Család utca |
20:12 | Örökösföldi Piac |
20:13 | Szalag utca |
20:14 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima