Menetrendek
5 |
Család utca Sóstói úti kórház ► Jósaváros ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től /
Valid from 1 January 2024
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
7:41 | Sóstói úti kórház |
7:42 | Schmidt Mihály utca |
7:43 | Csaló köz |
7:44 | Jósaváros |
7:46 | Jósavárosi templom |
7:47 | Jósavárosi piac |
7:48 | Volánbusz Zrt. |
7:51 | Pazonyi tér |
7:52 | Nyár utca |
7:54 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
7:56 | Bujtos utca |
7:58 | Inczédy sor |
8:01 | Kórház |
8:03 | Nagyvárad utca |
8:06 | EÜ. Szakközépiskola |
8:08 | Család utca |
8:09 | Örökösföldi Piac |
8:11 | Szalag utca |
8:12 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima