Menetrendek
5 |
Család utca Sóstói úti kórház ► Jósaváros ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től /
Valid from 1 January 2024
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:37 | Sóstói úti kórház |
6:38 | Schmidt Mihály utca |
6:39 | Csaló köz |
6:40 | Jósaváros |
6:41 | Jósavárosi templom |
6:42 | Jósavárosi piac |
6:43 | Volánbusz Zrt. |
6:45 | Pazonyi tér |
6:46 | Nyár utca |
6:48 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
6:50 | Bujtos utca |
6:52 | Inczédy sor |
6:54 | Kórház |
6:56 | Nagyvárad utca |
6:57 | EÜ. Szakközépiskola |
6:58 | Család utca |
6:59 | Örökösföldi Piac |
7:01 | Szalag utca |
7:02 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima