Menetrendek
55 |
Kemecsei út (Vénusz utca) Sóstógyógyfürdő ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től /
Valid from 1 January 2024
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
10:45 | Sóstógyógyfürdő |
10:46 | Fürdő utca |
10:47 | Berenát utca |
10:48 | Csónak utca |
10:49 | Kemecsei út (Vénusz utca) |
10:53 | Sóstói úti kórház |
10:54 | Schmidt Mihály utca |
10:55 | Csaló köz |
10:56 | Jósaváros |
10:57 | Jósavárosi templom |
10:58 | Jósavárosi piac |
10:59 | Volánbusz Zrt. |
11:00 | Pazonyi tér |
11:01 | Nyár utca |
11:02 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
11:03 | Bujtos utca |
11:05 | Inczédy sor |
11:07 | Kórház |
11:09 | Nagyvárad utca |
11:10 | EÜ. Szakközépiskola |
11:11 | Család utca |
11:12 | Örökösföldi Piac |
11:13 | Szalag utca |
11:14 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima