Menetrendek
55 |
Kemecsei út (Vénusz utca) Sóstógyógyfürdő ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től /
Valid from 1 January 2024
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
11:50 | Sóstógyógyfürdő |
11:51 | Fürdő utca |
11:52 | Berenát utca |
11:53 | Csónak utca |
11:54 | Kemecsei út (Vénusz utca) |
11:58 | Sóstói úti kórház |
11:59 | Schmidt Mihály utca |
12:00 | Csaló köz |
12:01 | Jósaváros |
12:02 | Jósavárosi templom |
12:03 | Jósavárosi piac |
12:04 | Volánbusz Zrt. |
12:06 | Pazonyi tér |
12:07 | Nyár utca |
12:09 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
12:11 | Bujtos utca |
12:13 | Inczédy sor |
12:15 | Kórház |
12:17 | Nagyvárad utca |
12:18 | EÜ. Szakközépiskola |
12:19 | Család utca |
12:20 | Örökösföldi Piac |
12:22 | Szalag utca |
12:23 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima