Menetrendek
55 |
Jósaváros Sóstógyógyfürdő ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től /
Valid from 1 January 2024
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
17:45 | Sóstógyógyfürdő |
17:46 | Fürdő utca |
17:47 | Berenát utca |
17:48 | Csónak utca |
17:49 | Kemecsei út (Vénusz utca) |
17:53 | Sóstói úti kórház |
17:54 | Schmidt Mihály utca |
17:55 | Csaló köz |
17:56 | Jósaváros |
17:57 | Jósavárosi templom |
17:58 | Jósavárosi piac |
17:59 | Volánbusz Zrt. |
18:00 | Pazonyi tér |
18:01 | Nyár utca |
18:02 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
18:03 | Bujtos utca |
18:05 | Inczédy sor |
18:07 | Kórház |
18:09 | Nagyvárad utca |
18:10 | EÜ. Szakközépiskola |
18:11 | Család utca |
18:12 | Örökösföldi Piac |
18:13 | Szalag utca |
18:14 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima