Menetrendek
55 |
Volánbusz Zrt. Sóstógyógyfürdő ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től /
Valid from 1 January 2024
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
15:42 | Sóstógyógyfürdő |
15:43 | Fürdő utca |
15:44 | Berenát utca |
15:45 | Csónak utca |
15:46 | Kemecsei út (Vénusz utca) |
15:50 | Sóstói úti kórház |
15:51 | Schmidt Mihály utca |
15:52 | Csaló köz |
15:53 | Jósaváros |
15:54 | Jósavárosi templom |
15:55 | Jósavárosi piac |
15:56 | Volánbusz Zrt. |
15:58 | Pazonyi tér |
15:59 | Nyár utca |
16:01 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
16:03 | Bujtos utca |
16:05 | Inczédy sor |
16:07 | Kórház |
16:09 | Nagyvárad utca |
16:10 | EÜ. Szakközépiskola |
16:11 | Család utca |
16:12 | Örökösföldi Piac |
16:14 | Szalag utca |
16:15 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima