Menetrendek
55 |
Sóstói úti kórház Sóstógyógyfürdő ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től /
Valid from 1 January 2024
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
10:50 | Sóstógyógyfürdő |
10:51 | Fürdő utca |
10:52 | Berenát utca |
10:53 | Csónak utca |
10:54 | Kemecsei út (Vénusz utca) |
10:58 | Sóstói úti kórház |
10:59 | Schmidt Mihály utca |
11:00 | Csaló köz |
11:01 | Jósaváros |
11:02 | Jósavárosi templom |
11:03 | Jósavárosi piac |
11:04 | Volánbusz Zrt. |
11:06 | Pazonyi tér |
11:07 | Nyár utca |
11:09 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
11:11 | Bujtos utca |
11:13 | Inczédy sor |
11:15 | Kórház |
11:17 | Nagyvárad utca |
11:18 | EÜ. Szakközépiskola |
11:19 | Család utca |
11:20 | Örökösföldi Piac |
11:22 | Szalag utca |
11:23 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima