Menetrendek
55 |
Sóstói úti kórház Örökösföld ► Sóstógyógyfürdő |
Érvényes: 2024. január 1-től /
Valid from 1 January 2024
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:14 | Örökösföld |
16:15 | Szalag utca |
16:16 | Örökösföldi Piac |
16:17 | Család utca |
16:18 | EÜ. Szakközépiskola |
16:21 | Nagyvárad utca |
16:23 | Kórház |
16:25 | Inczédy sor |
16:28 | Bujtos utca |
16:30 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
16:32 | Nyár utca |
16:34 | Volánbusz Zrt. |
16:36 | Jósavárosi piac |
16:38 | Jósaváros |
16:40 | Csaló köz |
16:42 | Schmidt Mihály utca |
16:44 | Sóstói úti kórház |
16:47 | Állatpark (ZOO) |
16:48 | Krúdy Vigadó |
16:49 | Sóstógyógyfürdő |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima