Menetrendek
55 |
Berenát utca Sóstógyógyfürdő ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től /
Valid from 1 January 2024
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
14:42 | Sóstógyógyfürdő |
14:43 | Fürdő utca |
14:44 | Berenát utca |
14:45 | Csónak utca |
14:46 | Kemecsei út (Vénusz utca) |
14:50 | Sóstói úti kórház |
14:51 | Schmidt Mihály utca |
14:52 | Csaló köz |
14:53 | Jósaváros |
14:54 | Jósavárosi templom |
14:55 | Jósavárosi piac |
14:56 | Volánbusz Zrt. |
14:58 | Pazonyi tér |
14:59 | Nyár utca |
15:01 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
15:03 | Bujtos utca |
15:05 | Inczédy sor |
15:07 | Kórház |
15:09 | Nagyvárad utca |
15:10 | EÜ. Szakközépiskola |
15:11 | Család utca |
15:12 | Örökösföldi Piac |
15:14 | Szalag utca |
15:15 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima