Menetrendek
55 |
Krúdy Vigadó Örökösföld ► Sóstógyógyfürdő |
Érvényes: 2024. január 1-től /
Valid from 1 January 2024
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
7:07 | Örökösföld |
7:08 | Szalag utca |
7:09 | Örökösföldi Piac |
7:10 | Család utca |
7:11 | EÜ. Szakközépiskola |
7:14 | Nagyvárad utca |
7:16 | Kórház |
7:18 | Inczédy sor |
7:21 | Bujtos utca |
7:23 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
7:25 | Nyár utca |
7:27 | Volánbusz Zrt. |
7:29 | Jósavárosi piac |
7:31 | Jósaváros |
7:33 | Csaló köz |
7:35 | Schmidt Mihály utca |
7:37 | Sóstói úti kórház |
7:40 | Állatpark (ZOO) |
7:41 | Krúdy Vigadó |
7:42 | Sóstógyógyfürdő |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima