Menetrendek
55 |
Schmidt Mihály utca Örökösföld ► Sóstógyógyfürdő |
Érvényes: 2024. január 1-től /
Valid from 1 January 2024
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
15:14 | Örökösföld |
15:15 | Szalag utca |
15:16 | Örökösföldi Piac |
15:17 | Család utca |
15:18 | EÜ. Szakközépiskola |
15:21 | Nagyvárad utca |
15:23 | Kórház |
15:25 | Inczédy sor |
15:28 | Bujtos utca |
15:30 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
15:32 | Nyár utca |
15:34 | Volánbusz Zrt. |
15:36 | Jósavárosi piac |
15:38 | Jósaváros |
15:40 | Csaló köz |
15:42 | Schmidt Mihály utca |
15:44 | Sóstói úti kórház |
15:47 | Állatpark (ZOO) |
15:48 | Krúdy Vigadó |
15:49 | Sóstógyógyfürdő |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima