Menetrendek
5 |
Csaló köz Örökösföld ► Jósaváros ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2024. január 1-től /
Valid from 1 January 2024
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
7:55 | Örökösföld |
7:56 | Szalag utca |
7:57 | Örökösföldi Piac |
7:58 | Család utca |
7:59 | EÜ. Szakközépiskola |
8:01 | Nagyvárad utca |
8:02 | Kórház |
8:04 | Inczédy sor |
8:06 | Bujtos utca |
8:08 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
8:10 | Nyár utca |
8:12 | Volánbusz Zrt. |
8:14 | Jósavárosi piac |
8:16 | Jósaváros |
8:18 | Csaló köz |
8:20 | Schmidt Mihály utca |
8:22 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima