Menetrendek
3 |
Lejtő utca Rozsrét autóbusz-forduló ► Kistelekiszőlő ► Autóbusz-állomás ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:52 | Rozsrét autóbusz-forduló |
8:53 | Kerülő utca |
8:54 | Mitró György utca |
8:55 | Hajlás utca |
8:56 | Rozstelek utca |
8:57 | Tulipán utca |
8:58 | Szabadság utca |
8:59 | Lejtő utca |
9:01 | Palánta utca |
9:02 | Fillér utca |
9:04 | Kistelekiszőlő (Koszorú utca) |
9:05 | Tégla utca |
9:06 | Meggyfa utca |
9:08 | Palánta utca |
9:09 | Ipartelepi elágazás |
9:10 | TIGÁZ |
9:12 | Móricz Zsigmond utca |
9:13 | Szarvas utca 124. |
9:14 | Szarvas utca 76. |
9:15 | Kígyó utca |
9:16 | Szarvas utca 13. |
9:17 | Országzászló tér |
9:18 | Szabolcs utca |
9:20 | Autóbusz-állomás |
9:22 | Mező utca 5. |
9:24 | Rákóczi utca 50. |
9:25 | Búza tér |
9:27 | Kossuth utca 9. |
9:28 | Dohány utca |
9:30 | Stadion utca |
9:31 | Városi Stadion |
9:32 | Egyetem |
9:33 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima