Menetrendek
3A |
Tégla utca Rozsrét autóbusz-forduló ► Kistelekiszőlő ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
munkaszüneti napon / on Sundays and public holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:48 | Rozsrét autóbusz-forduló |
16:49 | Kerülő utca |
16:50 | Mitró György utca |
16:51 | Hajlás utca |
16:52 | Rozstelek utca |
16:53 | Tulipán utca |
16:55 | Ipari park, rozsréti elágazás |
16:56 | Kisteleki bokor bejárati út |
16:57 | Matróz utca |
16:59 | Lejtő utca |
17:01 | Palánta utca |
17:02 | Fillér utca |
17:04 | Kistelekiszőlő (Koszorú utca) |
17:05 | Tégla utca |
17:06 | Meggyfa utca |
17:08 | Palánta utca |
17:09 | Ipartelepi elágazás |
17:10 | TIGÁZ |
17:12 | Móricz Zsigmond utca |
17:13 | Szarvas utca 124. |
17:14 | Szarvas utca 76. |
17:15 | Kígyó utca |
17:16 | Szarvas utca 13. |
17:17 | Országzászló tér |
17:18 | Szabolcs utca |
17:20 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima