Menetrendek
3A |
Kígyó utca Rozsrét autóbusz-forduló ► Kistelekiszőlő ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
19:08 | Rozsrét autóbusz-forduló |
19:09 | Kerülő utca |
19:10 | Mitró György utca |
19:11 | Hajlás utca |
19:12 | Rozstelek utca |
19:13 | Tulipán utca |
19:15 | Ipari park, rozsréti elágazás |
19:16 | Kisteleki bokor bejárati út |
19:17 | Matróz utca |
19:19 | Lejtő utca |
19:21 | Palánta utca |
19:22 | Fillér utca |
19:24 | Kistelekiszőlő (Koszorú utca) |
19:25 | Tégla utca |
19:26 | Meggyfa utca |
19:28 | Palánta utca |
19:29 | Ipartelepi elágazás |
19:30 | TIGÁZ |
19:32 | Móricz Zsigmond utca |
19:33 | Szarvas utca 124. |
19:34 | Szarvas utca 76. |
19:35 | Kígyó utca |
19:36 | Szarvas utca 13. |
19:37 | Országzászló tér |
19:38 | Szabolcs utca |
19:40 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima