Menetrendek
3 |
Kossuth utca 9. Rozsrét autóbusz-forduló ► Kistelekiszőlő ► Autóbusz-állomás ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
10:52 | Rozsrét autóbusz-forduló |
10:53 | Kerülő utca |
10:54 | Mitró György utca |
10:55 | Hajlás utca |
10:56 | Rozstelek utca |
10:57 | Tulipán utca |
10:58 | Szabadság utca |
10:59 | Lejtő utca |
11:01 | Palánta utca |
11:02 | Fillér utca |
11:04 | Kistelekiszőlő (Koszorú utca) |
11:05 | Tégla utca |
11:06 | Meggyfa utca |
11:08 | Palánta utca |
11:09 | Ipartelepi elágazás |
11:10 | TIGÁZ |
11:12 | Móricz Zsigmond utca |
11:13 | Szarvas utca 124. |
11:14 | Szarvas utca 76. |
11:15 | Kígyó utca |
11:16 | Szarvas utca 13. |
11:17 | Országzászló tér |
11:18 | Szabolcs utca |
11:20 | Autóbusz-állomás |
11:22 | Mező utca 5. |
11:24 | Rákóczi utca 50. |
11:25 | Búza tér |
11:27 | Kossuth utca 9. |
11:28 | Dohány utca |
11:30 | Stadion utca |
11:31 | Városi Stadion |
11:32 | Egyetem |
11:33 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima