Menetrendek
3 |
Kossuth utca 9. Rozsrét autóbusz-forduló ► Kistelekiszőlő ► Autóbusz-állomás ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:05 | Rozsrét autóbusz-forduló |
8:06 | Kerülő utca |
8:07 | Mitró György utca |
8:08 | Hajlás utca |
8:09 | Rozstelek utca |
8:10 | Tulipán utca |
8:11 | Szabadság utca |
8:12 | Lejtő utca |
8:14 | Palánta utca |
8:15 | Fillér utca |
8:17 | Kistelekiszőlő (Koszorú utca) |
8:18 | Tégla utca |
8:19 | Meggyfa utca |
8:21 | Palánta utca |
8:22 | Ipartelepi elágazás |
8:23 | TIGÁZ |
8:25 | Móricz Zsigmond utca |
8:26 | Szarvas utca 124. |
8:27 | Szarvas utca 76. |
8:28 | Kígyó utca |
8:30 | Szarvas utca 13. |
8:31 | Országzászló tér |
8:32 | Szabolcs utca |
8:34 | Autóbusz-állomás |
8:37 | Mező utca 5. |
8:39 | Rákóczi utca 50. |
8:40 | Búza tér |
8:42 | Kossuth utca 9. |
8:43 | Dohány utca |
8:45 | Stadion utca |
8:46 | Városi Stadion |
8:47 | Egyetem |
8:48 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima