Menetrendek
3 |
Rákóczi utca 50. Rozsrét autóbusz-forduló ► Kistelekiszőlő ► Autóbusz-állomás ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
14:03 | Rozsrét autóbusz-forduló |
14:04 | Kerülő utca |
14:05 | Mitró György utca |
14:06 | Hajlás utca |
14:08 | Rozsrét, iskola |
14:09 | Rozstelek utca |
14:10 | Tulipán utca |
14:11 | Szabadság utca |
14:12 | Lejtő utca |
14:14 | Palánta utca |
14:15 | Fillér utca |
14:17 | Kistelekiszőlő (Koszorú utca) |
14:18 | Tégla utca |
14:19 | Meggyfa utca |
14:21 | Palánta utca |
14:22 | Ipartelepi elágazás |
14:23 | TIGÁZ |
14:25 | Móricz Zsigmond utca |
14:26 | Szarvas utca 124. |
14:27 | Szarvas utca 76. |
14:28 | Kígyó utca |
14:30 | Szarvas utca 13. |
14:31 | Országzászló tér |
14:32 | Szabolcs utca |
14:34 | Autóbusz-állomás |
14:37 | Mező utca 5. |
14:39 | Rákóczi utca 50. |
14:40 | Búza tér |
14:42 | Kossuth utca 9. |
14:43 | Dohány utca |
14:45 | Stadion utca |
14:46 | Városi Stadion |
14:47 | Egyetem |
14:48 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima