Menetrendek
3 |
Búza tér Rozsrét autóbusz-forduló ► Kistelekiszőlő ► Autóbusz-állomás ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:52 | Rozsrét autóbusz-forduló |
6:53 | Kerülő utca |
6:54 | Mitró György utca |
6:55 | Hajlás utca |
6:56 | Rozstelek utca |
6:57 | Tulipán utca |
6:58 | Szabadság utca |
6:59 | Lejtő utca |
7:01 | Palánta utca |
7:02 | Fillér utca |
7:04 | Kistelekiszőlő (Koszorú utca) |
7:05 | Tégla utca |
7:06 | Meggyfa utca |
7:08 | Palánta utca |
7:09 | Ipartelepi elágazás |
7:10 | TIGÁZ |
7:12 | Móricz Zsigmond utca |
7:13 | Szarvas utca 124. |
7:14 | Szarvas utca 76. |
7:15 | Kígyó utca |
7:16 | Szarvas utca 13. |
7:17 | Országzászló tér |
7:18 | Szabolcs utca |
7:20 | Autóbusz-állomás |
7:22 | Mező utca 5. |
7:24 | Rákóczi utca 50. |
7:25 | Búza tér |
7:27 | Kossuth utca 9. |
7:28 | Dohány utca |
7:30 | Stadion utca |
7:31 | Városi Stadion |
7:32 | Egyetem |
7:33 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima