Menetrendek
2 |
Borbánya, Csárda utcai forduló Borbánya, Csárda utcai forduló ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkezdésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
17:42 | Borbánya, Csárda utcai forduló |
17:43 | Lakatos utca |
17:44 | Borbánya, iskola |
17:45 | Pitypang utca |
17:46 | Alma utcai iskola |
17:47 | Pipacs utca |
17:48 | Alma utca ABC |
17:49 | Alma utca |
17:50 | Ipari utca |
17:53 | Lujza utca (Kállói út) |
17:54 | Kéményseprő utca |
17:56 | Zimony utca |
17:57 | Kórház |
17:59 | Inczédy sor |
18:01 | Bujtos utca |
18:03 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
18:05 | Vay Ádám körút |
18:07 | Búza tér |
18:09 | Mező utca |
18:10 | Konzervgyár |
18:12 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima