Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Vay Ádám körút | |
2 | Borbánya, Csárda utcai forduló ► Autóbusz-állomás |
22 | Alma utcai iskola ►Ipari utca ► Autóbusz-állomás |
/
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 1547 |
7: | 103252 |
8: | 2045 |
9: | 05 |
10: | 05 |
11: | 05 |
12: | 0545 |
13: | |
14: | 05 |
15: | 0525 |
16: | 07 |
17: | 07 |
18: | 07 |
19: | 03 |
20: | 03 |
21: | |
22: | 06 |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 15 |
7: | 104052 |
8: | 2045 |
9: | 05 |
10: | 05 |
11: | 05 |
12: | 0545 |
13: | |
14: | 05 |
15: | 05 |
16: | 07 |
17: | 07 |
18: | 07 |
19: | 03 |
20: | 03 |
21: | |
22: | 06 |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 08 |
7: | |
8: | 18 |
9: | |
10: | 18 |
11: | |
12: | 18 |
13: | |
14: | 18 |
15: | |
16: | 18 |
17: | |
18: | 18 |
19: | |
20: | 18 |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 15 |
7: | 1055 |
8: | 45 |
9: | 05 |
10: | 05 |
11: | 05 |
12: | 0545 |
13: | |
14: | 05 |
15: | 05 |
16: | 07 |
17: | 07 |
18: | 07 |
19: | 03 |
20: | 03 |
21: | |
22: | 06 |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima