Menetrendek
91 |
Szarvas utca 13. Rozsrét ► Ipari park, Electrolux ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
minden nap közlekedik / daily
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:00 | Rozsrét autóbusz-forduló |
6:01 | Kerülő utca |
6:02 | Mitró György utca |
6:03 | Hajlás utca |
6:04 | Rozstelek utca |
6:05 | Tulipán utca |
6:09 | Ipari park, rozsréti elágazás |
6:10 | Ipari park |
6:12 | Ipari park, Electrolux |
6:14 | Ipari park, Wittur |
6:15 | Ipari park, rozsréti elágazás |
6:16 | Kisteleki bokor bejárati út |
6:17 | Matróz utca |
6:19 | Lejtő utca |
6:20 | Palánta utca |
6:21 | Ipartelepi elágazás |
6:22 | TIGÁZ |
6:24 | Móricz Zsigmond utca |
6:25 | Szarvas utca 124. |
6:26 | Szarvas utca 76. |
6:27 | Kígyó utca |
6:28 | Szarvas utca 13. |
6:29 | Országzászló tér |
6:30 | Szabolcs utca |
6:32 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima