Menetrendek
3 |
Dohány utca Rozsrét autóbusz-forduló ► Kistelekiszőlő ► Autóbusz-állomás ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
11:05 | Rozsrét autóbusz-forduló |
11:06 | Kerülő utca |
11:07 | Mitró György utca |
11:08 | Hajlás utca |
11:09 | Rozstelek utca |
11:10 | Tulipán utca |
11:11 | Szabadság utca |
11:12 | Lejtő utca |
11:14 | Palánta utca |
11:15 | Fillér utca |
11:17 | Kistelekiszőlő (Koszorú utca) |
11:18 | Tégla utca |
11:19 | Meggyfa utca |
11:21 | Palánta utca |
11:22 | Ipartelepi elágazás |
11:23 | TIGÁZ |
11:25 | Móricz Zsigmond utca |
11:26 | Szarvas utca 124. |
11:27 | Szarvas utca 76. |
11:28 | Kígyó utca |
11:30 | Szarvas utca 13. |
11:31 | Országzászló tér |
11:32 | Szabolcs utca |
11:34 | Autóbusz-állomás |
11:37 | Mező utca 5. |
11:39 | Rákóczi utca 50. |
11:40 | Búza tér |
11:42 | Kossuth utca 9. |
11:43 | Dohány utca |
11:45 | Stadion utca |
11:46 | Városi Stadion |
11:47 | Egyetem |
11:48 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima