Menetrendek
3A |
Mitró György utca Rozsrét autóbusz-forduló ► Kistelekiszőlő ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkedésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
munkaszüneti napon / on Sundays and public holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
12:48 | Rozsrét autóbusz-forduló |
12:49 | Kerülő utca |
12:50 | Mitró György utca |
12:51 | Hajlás utca |
12:52 | Rozstelek utca |
12:53 | Tulipán utca |
12:55 | Ipari park, rozsréti elágazás |
12:56 | Kisteleki bokor bejárati út |
12:57 | Matróz utca |
12:59 | Lejtő utca |
13:01 | Palánta utca |
13:02 | Fillér utca |
13:04 | Kistelekiszőlő (Koszorú utca) |
13:05 | Tégla utca |
13:06 | Meggyfa utca |
13:08 | Palánta utca |
13:09 | Ipartelepi elágazás |
13:10 | TIGÁZ |
13:12 | Móricz Zsigmond utca |
13:13 | Szarvas utca 124. |
13:14 | Szarvas utca 76. |
13:15 | Kígyó utca |
13:16 | Szarvas utca 13. |
13:17 | Országzászló tér |
13:18 | Szabolcs utca |
13:20 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima