Menetrendek
55 |
Schmidt Mihály utca Örökösföld ► Sóstógyógyfürdő |
Érvényes: 2024. január 1-től /
Valid from 1 January 2024
minden nap közlekedik / daily
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
5:47 | Örökösföld |
5:48 | Szalag utca |
5:49 | Örökösföldi Piac |
5:50 | Család utca |
5:51 | EÜ. Szakközépiskola |
5:52 | Nagyvárad utca |
5:54 | Kórház |
5:56 | Inczédy sor |
5:58 | Bujtos utca |
6:00 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
6:02 | Nyár utca |
6:04 | Volánbusz Zrt. |
6:06 | Jósavárosi piac |
6:08 | Jósaváros |
6:09 | Csaló köz |
6:10 | Schmidt Mihály utca |
6:12 | Sóstói úti kórház |
6:15 | Állatpark (ZOO) |
6:16 | Krúdy Vigadó |
6:17 | Sóstógyógyfürdő |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima