Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
17 | Szélsőbokori út ► Rendelőintézet ► Örökösföld |
19 | Huszár telep ► Szélsőbokori út ► Kórház ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
A külön nem jelölt időpontokban 17-es járat közlekedik, a Rendelőintézet érintésével. / At non-marked departure times, bus 17 runs via Rendelőintézet. |
|
h | 19-es jelzéssel, a Szakiskola és Kollégium, valamint a Kórház érintésével közlekedik. / Runs on line 19 via "Szakiskola és Kollégium" and "Kórház" stops.. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 48 |
5: | 08 29h48 |
6: | 18 38 58 |
7: | 17 32 52 |
8: | 13 33 |
9: | 03 33 |
10: | 03 33 |
11: | 03 33 |
12: | 03 33 |
13: | 03 33 |
14: | 03 35 |
15: | 10 40 |
16: | 10 40 |
17: | 10 40 |
18: | 03 |
19: | 03 51h |
20: | 03 51h |
21: | 51h |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 48 |
5: | 08 29h48 |
6: | 18 38 58 |
7: | 17 32 52 |
8: | 13 33 |
9: | 03 33 |
10: | 03 33 |
11: | 03 33 |
12: | 03 33 |
13: | 03 33 |
14: | 03 35 |
15: | 05 35 |
16: | 05 35 |
17: | 05 33 |
18: | 03 |
19: | 03 51h |
20: | 03 51h |
21: | 51h |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 29h |
6: | 23 |
7: | 23 |
8: | 23 |
9: | 23 |
10: | 23 |
11: | 23 |
12: | 23 |
13: | 23 |
14: | 51h |
15: | 51h |
16: | 51h |
17: | 51h |
18: | 51h |
19: | 51h |
20: | 51h |
21: | 51h |
Vasárnap és ünnepnapokon | |
On Sundays and public holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 29h |
6: | 51h |
7: | 51h |
8: | 51h |
9: | 51h |
10: | 51h |
11: | 51h |
12: | 51h |
13: | 51h |
14: | 51h |
15: | 51h |
16: | 51h |
17: | 51h |
18: | 51h |
19: | 51h |
20: | 51h |
21: | 51h |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima