Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Dugonics utca | |
17 | Szélsőbokori út ► Rendelőintézet ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
A külön nem jelölt időpontokban 17-es járat közlekedik, a Rendelőintézet érintésével. / At non-marked departure times, bus 17 runs via Rendelőintézet. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 32 52 |
5: | 28 58 |
6: | 18 38 55 |
7: | 10 30 53 |
8: | 13 43 |
9: | 13 43 |
10: | 13 43 |
11: | 13 43 |
12: | 13 43 |
13: | 13 43 |
14: | 13 48 |
15: | 18 48 |
16: | 18 48 |
17: | 18 43 |
18: | 43 |
19: | 43 |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 32 52 |
5: | 28 58 |
6: | 18 38 55 |
7: | 10 30 53 |
8: | 13 43 |
9: | 13 43 |
10: | 13 43 |
11: | 13 43 |
12: | 13 43 |
13: | 13 43 |
14: | 13 43 |
15: | 13 43 |
16: | 13 43 |
17: | 13 43 |
18: | 43 |
19: | 43 |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 07 |
7: | 07 |
8: | 07 |
9: | 07 |
10: | 07 |
11: | 07 |
12: | 07 |
13: | 07 |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima