Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
17 | Szélsőbokori út ► Rendelőintézet ► Örökösföld |
19 | Huszár telep ► Szélsőbokori út ► Kórház ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
A külön nem jelölt időpontokban 17-es járat közlekedik, a Rendelőintézet érintésével. / At non-marked departure times, bus 17 runs via Rendelőintézet. |
|
h | 19-es jelzéssel, a Szakiskola és Kollégium, valamint a Kórház érintésével közlekedik. / Runs on line 19 via "Szakiskola és Kollégium" and "Kórház" stops.. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 39 59 |
5: | 16h36 |
6: | 06 26 46 |
7: | 03 18 38 |
8: | 01 21 51 |
9: | 21 51 |
10: | 21 51 |
11: | 21 51 |
12: | 21 51 |
13: | 21 51 |
14: | 21 56 |
15: | 26 56 |
16: | 26 56 |
17: | 26 51 |
18: | 51 |
19: | 36h51 |
20: | 36h |
21: | 36h |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 39 59 |
5: | 16h36 |
6: | 06 26 46 |
7: | 03 18 38 |
8: | 01 21 51 |
9: | 21 51 |
10: | 21 51 |
11: | 21 51 |
12: | 21 51 |
13: | 21 51 |
14: | 21 51 |
15: | 21 51 |
16: | 21 51 |
17: | 21 51 |
18: | 51 |
19: | 36h51 |
20: | 36h |
21: | 36h |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 16h |
6: | 14 |
7: | 14 |
8: | 14 |
9: | 14 |
10: | 14 |
11: | 14 |
12: | 14 |
13: | 14 |
14: | 36h |
15: | 36h |
16: | 36h |
17: | 36h |
18: | 36h |
19: | 36h |
20: | 36h |
21: | 36h |
Vasárnap és ünnepnapokon | |
On Sundays and public holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 16h |
6: | 36h |
7: | 36h |
8: | 36h |
9: | 36h |
10: | 36h |
11: | 36h |
12: | 36h |
13: | 36h |
14: | 36h |
15: | 36h |
16: | 36h |
17: | 36h |
18: | 36h |
19: | 36h |
20: | 36h |
21: | 36h |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima