Lokalne rozkłady jazdy
Rozkłady jazdy są dostępne w językach węgierskim i angielskim.
Pomocne informacje dotyczące rozkładów jazdy znajdziecie Państwo w zakładce informacje dla podróżujących/porady dla podróżujących.
4Y |
Orosi Iskola Oros, Temető ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:30 | Oros, Temető |
6:31 | Oros, Magyar utca 61. |
6:33 | Oros, Takarék köz |
6:34 | Oros, ABC |
6:35 | Orosi Iskola |
6:37 | Orosi elágazás |
6:38 | Élet utca |
6:39 | Szarkaláb utca |
6:41 | Naspolya utca |
6:42 | Tujafa utca |
6:44 | Gomba utca |
6:46 | Sport utca |
6:48 | Rendelőintézet |
6:50 | Bujtos utca |
6:51 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
6:53 | Vay Ádám körút |
6:55 | Búza tér |
6:57 | Mező utca |
6:58 | Konzervgyár |
7:00 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |