Lokalne rozkłady jazdy
Rozkłady jazdy są dostępne w językach węgierskim i angielskim.
Pomocne informacje dotyczące rozkładów jazdy znajdziecie Państwo w zakładce informacje dla podróżujących/porady dla podróżujących.
4Y |
Naspolya utca Oros, Temető ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
18:25 | Oros, Temető |
18:26 | Oros, Magyar utca 61. |
18:28 | Oros, Takarék köz |
18:29 | Oros, ABC |
18:30 | Orosi Iskola |
18:32 | Orosi elágazás |
18:33 | Élet utca |
18:34 | Szarkaláb utca |
18:36 | Naspolya utca |
18:37 | Tujafa utca |
18:39 | Gomba utca |
18:41 | Sport utca |
18:43 | Rendelőintézet |
18:45 | Bujtos utca |
18:46 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
18:48 | Vay Ádám körút |
18:50 | Búza tér |
18:52 | Mező utca |
18:53 | Konzervgyár |
18:55 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |