Lokalne rozkłady jazdy
Rozkłady jazdy są dostępne w językach węgierskim i angielskim.
Pomocne informacje dotyczące rozkładów jazdy znajdziecie Państwo w zakładce informacje dla podróżujących/porady dla podróżujących.
4Y |
Bujtos utca Oros, Temető ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
20:52 | Oros, Temető |
20:53 | Oros, Magyar utca 61. |
20:55 | Oros, Takarék köz |
20:56 | Oros, ABC |
20:57 | Orosi Iskola |
20:58 | Orosi elágazás |
20:59 | Élet utca |
21:00 | Szarkaláb utca |
21:01 | Naspolya utca |
21:02 | Tujafa utca |
21:04 | Gomba utca |
21:06 | Sport utca |
21:08 | Rendelőintézet |
21:10 | Bujtos utca |
21:11 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
21:13 | Vay Ádám körút |
21:14 | Búza tér |
21:16 | Mező utca |
21:17 | Konzervgyár |
21:19 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |