Lokalne rozkłady jazdy
Rozkłady jazdy są dostępne w językach węgierskim i angielskim.
Pomocne informacje dotyczące rozkładów jazdy znajdziecie Państwo w zakładce informacje dla podróżujących/porady dla podróżujących.
4Y |
Vay Ádám körút Oros, Temető ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
13:35 | Oros, Temető |
13:36 | Oros, Magyar utca 61. |
13:38 | Oros, Takarék köz |
13:39 | Oros, ABC |
13:40 | Orosi Iskola |
13:42 | Orosi elágazás |
13:43 | Élet utca |
13:44 | Szarkaláb utca |
13:46 | Naspolya utca |
13:47 | Tujafa utca |
13:49 | Gomba utca |
13:51 | Sport utca |
13:53 | Rendelőintézet |
13:55 | Bujtos utca |
13:56 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
13:58 | Vay Ádám körút |
14:00 | Búza tér |
14:02 | Mező utca |
14:03 | Konzervgyár |
14:05 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |