Lokalne rozkłady jazdy
Rozkłady jazdy są dostępne w językach węgierskim i angielskim.
Pomocne informacje dotyczące rozkładów jazdy znajdziecie Państwo w zakładce informacje dla podróżujących/porady dla podróżujących.
22 |
Alma utca ABC Alma utcai iskola ►Ipari utca ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2024. április 7-től további intézkezdésig /
Valid from 7 April 2024 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
21:47 | Alma utcai iskola |
21:48 | Pipacs utca |
21:49 | Alma utca ABC |
21:50 | Alma utca |
21:52 | Ipari utca |
21:55 | Lujza utca (Kállói út) |
21:56 | Kéményseprő utca |
21:57 | Zimony utca |
21:59 | Kórház |
22:01 | Inczédy sor |
22:03 | Bujtos utca |
22:04 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
22:06 | Vay Ádám körút |
22:08 | Búza tér |
22:10 | Mező utca |
22:11 | Konzervgyár |
22:13 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |