Lokalne rozkłady jazdy
Rozkłady jazdy są dostępne w językach węgierskim i angielskim.
Pomocne informacje dotyczące rozkładów jazdy znajdziecie Państwo w zakładce informacje dla podróżujących/porady dla podróżujących.
4Y |
Bujtos utca Oros, Temető ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:40 | Oros, Temető |
16:41 | Oros, Magyar utca 61. |
16:43 | Oros, Takarék köz |
16:44 | Oros, ABC |
16:45 | Orosi Iskola |
16:47 | Orosi elágazás |
16:48 | Élet utca |
16:49 | Szarkaláb utca |
16:51 | Naspolya utca |
16:52 | Tujafa utca |
16:54 | Gomba utca |
16:56 | Sport utca |
16:58 | Rendelőintézet |
17:00 | Bujtos utca |
17:01 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
17:03 | Vay Ádám körút |
17:05 | Búza tér |
17:07 | Mező utca |
17:08 | Konzervgyár |
17:10 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |