Lokalne rozkłady jazdy
Rozkłady jazdy są dostępne w językach węgierskim i angielskim.
Pomocne informacje dotyczące rozkładów jazdy znajdziecie Państwo w zakładce informacje dla podróżujących/porady dla podróżujących.
4Y |
Rendelőintézet Oros, Temető ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:00 | Oros, Temető |
16:01 | Oros, Magyar utca 61. |
16:03 | Oros, Takarék köz |
16:04 | Oros, ABC |
16:05 | Orosi Iskola |
16:07 | Orosi elágazás |
16:08 | Élet utca |
16:09 | Szarkaláb utca |
16:11 | Naspolya utca |
16:12 | Tujafa utca |
16:14 | Gomba utca |
16:16 | Sport utca |
16:18 | Rendelőintézet |
16:20 | Bujtos utca |
16:21 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
16:23 | Vay Ádám körút |
16:25 | Búza tér |
16:27 | Mező utca |
16:28 | Konzervgyár |
16:30 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |