Menetrendek
19 |
Huszár telep Huszár telep ► Szélsőbokori út ► Kórház ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
17:18 | Huszár telep |
17:19 | Bottyán János utca |
17:20 | Continental |
17:21 | Derkovits Gyula utca 108. |
17:22 | Dugonics utca |
17:23 | Rozsnyó utca |
17:24 | Szirom utca |
17:25 | Újház sor |
17:26 | Legyező utca 65. |
17:27 | Szélsőbokori út |
17:29 | Szakiskola és Kollégium |
17:31 | Tiszavasvári út |
17:33 | Mező utca 5. |
17:35 | Rákóczi utca 50. |
17:36 | Búza tér |
17:38 | Vay Ádám körút |
17:42 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
17:43 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
17:45 | Inczédy sor |
17:47 | Kórház |
17:49 | Nagyvárad utca |
17:50 | EÜ. Szakközépiskola |
17:51 | Család utca |
17:52 | Örökösföldi Piac |
17:53 | Szalag utca |
17:54 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima