Menetrendek
19 |
Huszár telep Huszár telep ► Szélsőbokori út ► Kórház ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
munkaszüneti napon / on Sundays and public holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:18 | Huszár telep |
6:19 | Bottyán János utca |
6:20 | Continental |
6:21 | Derkovits Gyula utca 108. |
6:22 | Dugonics utca |
6:23 | Rozsnyó utca |
6:24 | Szirom utca |
6:25 | Újház sor |
6:26 | Legyező utca 65. |
6:27 | Szélsőbokori út |
6:29 | Szakiskola és Kollégium |
6:31 | Tiszavasvári út |
6:33 | Mező utca 5. |
6:35 | Rákóczi utca 50. |
6:36 | Búza tér |
6:38 | Vay Ádám körút |
6:42 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
6:43 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
6:45 | Inczédy sor |
6:47 | Kórház |
6:49 | Nagyvárad utca |
6:50 | EÜ. Szakközépiskola |
6:51 | Család utca |
6:52 | Örökösföldi Piac |
6:53 | Szalag utca |
6:54 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima