Menetrendek
19 |
Huszár telep Huszár telep ► Szélsőbokori út ► Kórház ► Örökösföld |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
minden nap közlekedik / daily
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
20:18 | Huszár telep |
20:19 | Bottyán János utca |
20:20 | Continental |
20:21 | Derkovits Gyula utca 108. |
20:22 | Dugonics utca |
20:23 | Rozsnyó utca |
20:24 | Szirom utca |
20:25 | Újház sor |
20:26 | Legyező utca 65. |
20:27 | Szélsőbokori út |
20:29 | Szakiskola és Kollégium |
20:31 | Tiszavasvári út |
20:33 | Mező utca 5. |
20:35 | Rákóczi utca 50. |
20:36 | Búza tér |
20:38 | Vay Ádám körút |
20:42 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
20:43 | Szegfű utca (INTERSPAR) |
20:45 | Inczédy sor |
20:47 | Kórház |
20:49 | Nagyvárad utca |
20:50 | EÜ. Szakközépiskola |
20:51 | Család utca |
20:52 | Örökösföldi Piac |
20:53 | Szalag utca |
20:54 | Örökösföld |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima