Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Fészek utca ABC | |
19 | Örökösföld ► Kórház ► Szélsőbokori út ► Huszár telep |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
h | 19-es jelzéssel, a Kórház érintésével a Huszár telepig közlekedik. / Runs on line 19 via Kórház to Huszár telep. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 08h |
7: | |
8: | |
9: | |
10: | |
11: | |
12: | |
13: | |
14: | |
15: | |
16: | |
17: | |
18: | |
19: | 08h |
20: | 08h |
21: | 08h |
22: | |
23: | 18h |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 08h |
7: | |
8: | |
9: | |
10: | |
11: | |
12: | |
13: | |
14: | |
15: | |
16: | |
17: | |
18: | |
19: | 08h |
20: | 08h |
21: | 08h |
22: | |
23: | 18h |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
14: | 08h |
15: | 08h |
16: | 08h |
17: | 08h |
18: | 08h |
19: | 08h |
20: | 08h |
21: | 08h |
22: | |
23: | 18h |
Vasárnap és ünnepnapokon | |
On Sundays and public holidays | |
óra / h | perc / minutes |
6: | 08h |
7: | 08h |
8: | 08h |
9: | 08h |
10: | 08h |
11: | 08h |
12: | 08h |
13: | 08h |
14: | 08h |
15: | 08h |
16: | 08h |
17: | 08h |
18: | 08h |
19: | 08h |
20: | 08h |
21: | 08h |
22: | |
23: | 18h |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima