Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
17 | Örökösföld ► Rendelőintézet ► Szélsőbokori út |
19 | Örökösföld ► Kórház ► Szélsőbokori út ► Huszár telep |
Érvényes: 2024. január 1-től további intézkedésig /
Valid from 1 January 2024 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
Jelmagyarázat |
|
---|---|
A külön nem jelölt időpontokban 17-es járat közlekedik, a Rendelőintézet érintésével a Szélsőbokori útig. / At non-marked departure times, bus 17 runs to Szélsőbokori út via Rendelőintézet. |
|
h | 19-es jelzéssel, a Kórház érintésével a Huszár telepig közlekedik. / Runs on line 19 via Kórház to Huszár telep. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 10 53h |
6: | 20 50 |
7: | 09 33 53 |
8: | 23 53 |
9: | 23 53 |
10: | 23 53 |
11: | 23 53 |
12: | 23 53 |
13: | 23 53 |
14: | 25 55 |
15: | 25 55 |
16: | 25 55 |
17: | 23 53 |
18: | 23 53h |
19: | 23 53h |
20: | 23 53h |
21: | |
22: | |
23: | 03h |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 10 53h |
6: | 20 50 |
7: | 09 33 53 |
8: | 23 53 |
9: | 23 53 |
10: | 23 53 |
11: | 23 53 |
12: | 23 53 |
13: | 23 53 |
14: | 23 53 |
15: | 23 53 |
16: | 23 53 |
17: | 23 53 |
18: | 23 53h |
19: | 23 53h |
20: | 23 53h |
21: | |
22: | |
23: | 03h |
Szombaton | |
On Saturdays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 48 |
6: | 48 |
7: | 48 |
8: | 48 |
9: | 48 |
10: | 48 |
11: | 48 |
12: | 48 |
13: | 53h |
14: | 53h |
15: | 53h |
16: | 53h |
17: | 53h |
18: | 53h |
19: | 53h |
20: | 53h |
21: | |
22: | |
23: | 03h |
Vasárnap és ünnepnapokon | |
On Sundays and public holidays | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 53h |
6: | 53h |
7: | 53h |
8: | 53h |
9: | 53h |
10: | 53h |
11: | 53h |
12: | 53h |
13: | 53h |
14: | 53h |
15: | 53h |
16: | 53h |
17: | 53h |
18: | 53h |
19: | 53h |
20: | 53h |
21: | |
22: | |
23: | 03h |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima