Menetrendek
14 |
Sóstóhegy, vasútállomási bejárati út Sóstóhegy ► Kemecsei út ► Búza tér ► Vasútállomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
11:15 | Sóstóhegy, vasútállomási bejárati út |
11:16 | János-hegy lakópark |
11:17 | Zsuzsanna utca |
11:18 | Idősek otthona |
11:19 | Berenát utca |
11:20 | Csónak utca |
11:21 | Kemecsei út (Vénusz utca) |
11:23 | Korányi Frigyes utcai elágazás |
11:24 | Csillagvirág utca |
11:26 | Fábián Zoltán utca |
11:27 | Leffler Sámuel utca |
11:28 | Csaló köz |
11:29 | Jósaváros |
11:30 | Jósavárosi templom |
11:31 | Jósavárosi piac |
11:32 | Volánbusz Zrt. |
11:34 | Pazonyi tér |
11:35 | Nyár utca |
11:36 | Vay Ádám körút |
11:38 | Búza tér |
11:40 | Mező utca |
11:41 | Konzervgyár |
11:43 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
11:44 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima