Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
Leffler Sámuel utca | |
14 | Sóstóhegy ► Kemecsei út ► Búza tér ► Vasútállomás |
14F | Sóstóhegy ► Búza tér ► Vasútállomás |
15 | Sóstóhegy ► Kemecsei út ► Országzászló tér ► Vasútállomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
A 14-es és 14F járatok Sóstóhegyet egymással ellentétes irányban járják be. A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
In Sósóthegy, buses 14 and 14F run on loop routes. Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
Jelmagyarázat |
|
---|---|
A külön nem jelölt időpontokban 14-es busz közlekedik. / At non-marked departure times, bus runs on line 14. |
|
F | 14F jelzéssel közlekedik, a sóstóhegyi hurokútvonalon az ellenkező irányban (a Kemecsei út > Nyírség utca > Muskotály utca > Templom utca útvonalon) közlekedik. / Runs as 14F in the opposite direcion on the loop section in Sóstóhegy (via Kemecsei út > Nyírség utca > Muskotály utca > Templom utca) . |
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only |
|
m | 14-es járat, a Mező utcáig közlekedik. / Bus 14, terminates at Mező utca. |
s | 15-ös jelzéssel, az Kodály Zoltán Általános Iskola és a Országzászló tér érintésével közlekedik. / Runs on line 15 via "Kodály Zoltán Általános Iskola" and "Országzászló tér" stops. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 39 |
5: | 09F29 49F |
6: | 10 30F45s59F |
7: | 11 24s31F46 |
8: | 06F27 57F |
9: | 27 57F |
10: | 27 57F |
11: | 27 57F |
12: | 27 57F |
13: | 27 54F |
14: | 11s26 41s50F |
15: | 00 11s20F30 41s54F |
16: | 09 24F39 54F |
17: | 09 24F39 |
18: | 01F27 57F |
19: | 27 56F |
20: | 26 57F |
21: | 22 |
22: | 22 |
23: | 22m |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 39 |
5: | 09F29 49F |
6: | 12 32F52 |
7: | 12F32 57F |
8: | 27 57F |
9: | 27 57F |
10: | 27 57F |
11: | 27 57F |
12: | 27 57F |
13: | 27 54F |
14: | 17 47F |
15: | 16 36F56F |
16: | 16 36F56F |
17: | 16 36F57F |
18: | 12 27 57F |
19: | 27 56F |
20: | 26 57F |
21: | 22 |
22: | 22 |
23: | 22m |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 09F56F |
6: | 27 57F |
7: | 27 57F |
8: | 27 57F |
9: | 27 57F |
10: | 27 57F |
11: | 27 57F |
12: | 27 57F |
13: | 27 57F |
14: | 27 57F |
15: | 27 57F |
16: | 27 57F |
17: | 27 57F |
18: | 27 57F |
19: | 27 |
20: | 26 |
21: | 22 |
22: | 22 |
23: | 22m |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 39 |
5: | 09F29 49F |
6: | 12 32F52 |
7: | 12F32 57F |
8: | 27 57F |
9: | 27 57F |
10: | 27 57F |
11: | 27 57F |
12: | 27 57F |
13: | 27 57F |
14: | 27 57F |
15: | 27 57F |
16: | 27 57F |
17: | 27 57F |
18: | 27 57F |
19: | 27 56F |
20: | 26 56F |
21: | 22 |
22: | 22 |
23: | 22m |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima