Menetrendek
MENETREND EBBŐL A MEGÁLLÓBÓL: Timetable from this stop: |
14 | Sóstóhegy ► Kemecsei út ► Búza tér ► Vasútállomás |
14F | Sóstóhegy ► Búza tér ► Vasútállomás |
15 | Sóstóhegy ► Kemecsei út ► Országzászló tér ► Vasútállomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
Érvényesség / Valid:
Vonali menetrend / Route schedule:
A 14-es és 14F járatok Sóstóhegyet egymással ellentétes irányban járják be. A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
In Sósóthegy, buses 14 and 14F run on loop routes. Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |
Jelmagyarázat |
|
---|---|
A külön nem jelölt időpontokban 14-es busz közlekedik. / At non-marked departure times, bus runs on line 14. |
|
F | 14F jelzéssel közlekedik, a sóstóhegyi hurokútvonalon az ellenkező irányban (a Kemecsei út > Nyírség utca > Muskotály utca > Templom utca útvonalon) közlekedik. / Runs as 14F in the opposite direcion on the loop section in Sóstóhegy (via Kemecsei út > Nyírség utca > Muskotály utca > Templom utca) . |
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only |
|
m | 14-es járat, a Mező utcáig közlekedik. / Bus 14, terminates at Mező utca. |
s | 15-ös jelzéssel, az Kodály Zoltán Általános Iskola és a Országzászló tér érintésével közlekedik. / Runs on line 15 via "Kodály Zoltán Általános Iskola" and "Országzászló tér" stops. |
Indulási időpontok ebből a megállóból |
|
---|---|
Tanítási napokon (hétfő-péntek) | |
On schooldays (Monday-Friday) | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 40 |
5: | 10F30 50F |
6: | 11 31F47s |
7: | 00F13 26s33F48 |
8: | 07F28 58F |
9: | 28 58F |
10: | 28 58F |
11: | 28 58F |
12: | 28 58F |
13: | 28 55F |
14: | 13s27 43s51F |
15: | 01 13s21F31 43s55F |
16: | 10 25F40 55F |
17: | 10 25F40 |
18: | 02F28 58F |
19: | 28 57F |
20: | 27 58F |
21: | 23 |
22: | 23 |
23: | 23m |
Tanszünetben munkanapokon | |
On workdays during school holidays | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 40 |
5: | 10F30 50F |
6: | 13 33F53 |
7: | 13F33 58F |
8: | 28 58F |
9: | 28 58F |
10: | 28 58F |
11: | 28 58F |
12: | 28 58F |
13: | 28 55F |
14: | 18 48F |
15: | 17 37F57F |
16: | 17 37F57F |
17: | 17 37F58F |
18: | 13 28 58F |
19: | 28 57F |
20: | 27 58F |
21: | 23 |
22: | 23 |
23: | 23m |
Hétvégén (szombaton, vasárnap és ünnepnap) | |
At weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays) | |
óra / h | perc / minutes |
5: | 10F57F |
6: | 28 58F |
7: | 28 58F |
8: | 28 58F |
9: | 28 58F |
10: | 28 58F |
11: | 28 58F |
12: | 28 58F |
13: | 28 58F |
14: | 28 58F |
15: | 28 58F |
16: | 28 58F |
17: | 28 58F |
18: | 28 58F |
19: | 28 |
20: | 27 |
21: | 23 |
22: | 23 |
23: | 23m |
Dec. 27-től jan. 5-ig, és júl. 1-jétől aug. 19-ig munkanapon | |
On workdays betw. 27 Dec. – 5 Jan. and betw. 1 Jul - 19 Aug. | |
óra / h | perc / minutes |
4: | 40 |
5: | 10F30 50F |
6: | 13 33F53 |
7: | 13F33 58F |
8: | 28 58F |
9: | 28 58F |
10: | 28 58F |
11: | 28 58F |
12: | 28 58F |
13: | 28 58F |
14: | 28 58F |
15: | 28 58F |
16: | 28 58F |
17: | 28 58F |
18: | 28 58F |
19: | 28 57F |
20: | 27 57F |
21: | 23 |
22: | 23 |
23: | 23m |
Megállóhelyi menetrend letöltése |
---|
A "H"-jelű járatok menetrendje
2024. április 7-étől
H30, H31 Autóbusz-állomás ◄► Újsortanya ◄► Butykasor ◄► Oláhrét
H32 Autóbusz-állomás ◄► Nyírjes ◄► Nagyszállás
H35 Autóbusz-állomás ◄► Alsóbadúr ◄► Polyákbokor ◄► Felsősima